Міжнародний день відмови від куріння відзначається щороку в третій четвер листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

Поява цього свята здоров'я цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо даної проблеми не може не лякати. Згідно з даними ВООЗ, у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані курінням людини. Більше того, практично кожні 10 хвилин вмирає курець. Експерти прогнозують, що буквально через 10 років цей показник смертності збільшиться до одного курця в 3 секунди.

Цей день відзначають і в Україні. Це прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у нашій країні зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов'язково пов'язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

15 листопада у нашій школі до Міжнародного  дня відмови від паління,  було проведено ряд заходів:

 1. Перегляд відеоролика на тему «Ні – палінню» та «Палити -  це не модно».

2. Тематична виставка стіннівок .

3.Психологом було проведено тренінг з учнями схильними до паління.

4.Класними керівниками проведені виховні бесіди у класах.

 

 

6 листопада учні нашої школи відзначили День визволення Закарпаття.

Щоб подарувати покинутим дітям надію, не потрібно бути чарівником. Так само легко можна зробити свято, навіть не маючи в кишені мільйонів. Головне для цього – велике бажання та докладена до нього праця. Учні (волонтери)  нашої школи відвідали обласний будинок дитини м.Свалява, де мали можливість подарувати частинку свого тепла, любові, та трішки дитячого щастя  вихованцям цього закладу. Ця чудова малеча, позбавлена батьківського тепла, чекає нашої і Вашої підтримки, адже допомагати так легко.

Акція "Чиста школа. Чисте село!"

 Ось і наступила справжня осінь.... А із її приходом шкільне подвір’я вкрилося опалим листям...

           Як і кожного року, в осінній період, учнями школи було проведено прибирання шкільного  подвір’я. Діти згрібали листя та прибирали сміття. Учні зрозуміли, що тільки спільними зусиллями можна досягнути мети. Ця акції згуртувала дітей в школі. Екологічне виховання є невід’ємною складовою процесу становлення громадянина з активною життєвою позицією.

 

           Загалом учні Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст.  попрацювали на славу.

Закликаємо всіх приєднатися до прибирання. Адже, навколо нас наша країна! І вона повинна бути чистою!

День Захисника України став офіційним державним святом зовсім недавно, лише в 2015-му році. Його дата ніколи не змінюється і відзначається це свято 14 жовтня. Так, саме в один день з Покровою Пресвятої Богородиці. І це не просто так.

Зараз День захисника України дійсно можна назвати одним з найважливіших свят у році для нашої країни. Сьогодні в нашій школі було проведено багато заходів до Дня захисника України : лінійка, виховні години, конкурс малюнків, змагання, флешмоб, уіроки історії на тему : "Від козаків до кіборгів",учні мали змогу переглянути відео  присвячені Дню захисника. Бібліотекарем школи була організована виставка літератури з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня козацтва.

 

 

Волонтерство — один із ефективних інструментів розкриття власного потенціалу та розвитку практичних навичок. Громадська активність школярів часто допомагає спробувати себе у майбутній професії та зробити свідомий вибір подальшого шляху.
Наші шкільні волонтери провели акцію "Ніхто не буде самотнім", під час якої,  відвідали одиноких людей похилого віку.

  Завітали до самотніх  жителів  села Плоске, до колишньої вчительки  нашої школи- Фотул Марії Михайлівни, Диянич Маргарети , Калабішки Гафії та села Оленева - Лизанець Марії Іванівни, Поповича Олександра Івановича та Козаря Михайла Михайловича.   Допомагали  їм по господарству  та принесли  продуктовий набір.

Адміністрація школи вдячна учням та батькам, які долучилися до акції.

 Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. 

Напередодні свята працівників освіти  у школі пройшов  День учнівського самоврядування. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишили в пам'яті незабутні враження і спогади на все життя. З нагоди дня вчителя, учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів.

 

Відео привітання для наших вчителів

https://www.youtube.com/watch?v=d-scf0IKoMg&feature=share

Щорічно 4 жовтня весь світ відзначає Всесвітній день захисту тварин. Товариства захисту тварин організовують різні заходи та акції по всьому світу до цього дня, щоб звернути увагу людей на актуальні проблеми тваринного світу і навколишнього середовища.
        Наш освітній заклад відгукнувся на цей заклик і 4 жовтня 2018 року в класах було проведено «Урок доброти». Залюбки діти розповідали про своїх домашніх улюбленців, приносили різноманітні фотографії, малюнки, ділились один з одним розповідями про те, як важливо, що в житті в них є близькі друзі-тварини .Такі уроки, в серденько кожної дитини, додають ще одну краплинку доброти та любові, яку вони збережуть на багато років
.

 Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку у школі

       В школі проходила акція «Турбота», де члени волонтерського загону «Милосердя»  відвідували одиноких людей похилого віку:  завітали до самотніх  жителів  села Плоске, до колишньої вчительки  нашої школи- Фотул Марії Михайлівни, Диянич Маргарети , Калабішки Гафії та села Оленева до Лизанець Марії Іванівни, Поповича Олександра Івановича та Козаря Михайла Михайловича.   Допомагали  їм по господарству  та принесли  продуктовий набір,

 

Адміністрація школи вдячна учням та батькам, які долучилися до акції.

  До 100-річчя від Дня народження В.О.Сухомлинського

 

«Що   було  найголовнішим  у   моєму  житті?

                                           Не  роздумуючи,  відповідаю:

                                                  Любов   до   дітей»

                     В.Сухомлинський

 

28 вересня  виповнилося   100   років   з   Дня   народження   великого   педагога  - В.Сухомлинського. У нашій школі бібліотекарем був оформлений куток творчості "В.Сухомлинський-красиве і горде ім'я", а також учні 9-10 класів підготували виступ «Сухомлинський. Людина. Учитель. Солдат».

 Учителями початкових класів були проведені наступні заходи : ознайомлення з життєвим і творчим шляхом В.О.Сухомлинського, обговорення за «круглим столом» повчального змісту творів педагога та конкурс малюнків до казок В.О.Сухомлинського.

 

 

 

 

Шанс на життя.

В рамках благодійної акції "Назустріч мрії" учнями нашої школи були зібрані кошти на лікування Пичкаря Михайла Михайловича на суму 12052 грн.

                   Здорова дитина -здорова країна

07.09.2018 року Олімпійський урок та Олімпійський тиждень розпочався на базі спортивного комплексу "Олімпія" в селі Поляна на який приїхали учні-спортсмени нашої  школи.        

     На урочистостях з нагоди відкриття Олімпійського уроку та Олімпійського тижня перед спортсменами виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Лізанець Петро Іванович та директор дитячо-юнацької спортивної школи Полянської сільської ради Тороні Станіслав Іванович, які наголосили на важливості зайняття спортом підростаючому поколінню, формуванню у них здорового способу життя та активної життєвої позиції.

 Після урочистостей розпочалися спортивні змагання з футболу та волейболу на території спортивного комплексу "Олімпія". 

В результаті напруженої боротьби на футбольному полі   команди нашої школи посіли такі місця:

·         у віковій групі 2007 року народження та молодші  (3-5 класи)-2 місце;

·         у віковій групі 2005 року народження та молодші  (6-7 класи)-1 місце ;

·         у віковій групі 2003 року народження та молодші ( 8-9 класи)-1 місце

                 

                З волейболу наші  команди посілитакі призові місця:

·         юнаки (5-9 класи)- 2 місце

·         дівчата (5-9 класи)-1 місце.

      Після закінчення змагань переможців та призерів змагань з футболу та волейболу було нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків.

 

                   Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

Новий 2018-2019 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!» І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.

За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей. Зважаючи на це, зусилля педагогів в перші дні навчального року були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» тривав з 03 по 30 вересня 2018р. За цей період була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах та під час місяця по класам пройшли виховні години «Безпечний шлях до школи»«Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй» та бесіди «На наших вулицях», «Дорожня розмітка,  "Перехрестя та їх види". Учні не тільки пригадали правила дорожнього руху, а й на практиці вчилися правильно переходити дорогу. У кожному класі було визначено кращих знавців правил дорожнього руху.Медичним працівником були проведені теоретичні та практичні заняття з надання домедмчної допомоги під час ДТП.

У межах місячника безпеки на дорозі проведено конкурс малюнків «Вулиця повна несподіванок» та конкурс буклетів і стіннівок «Безпечна вулиця».

Заходи проведені, і педагогічний колектив має надію, що відтепер наші діти будуть втілювати на практиці ті правила, які обговорювалися в школі.  Ми переконані, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста і за його межами.

Перший дзвінок — традиційне свято школярів, які розпочинають навчання.  Для одних вінпролунав вперше, а для інших - востаннє і поставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. 

Першого вересня наша школа знову наповнилась веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер удруге, втретє, вчетверте…ну а хтось – востаннє чи перше.

Цього дня першокласники стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

 На святкову лінійку з нагоди першого дзвоника, до нас завітали : начальник Відділу освіти Лізанець П.І.,в.о. старости Куштан М.І.,депутати Полянської ОТГ, та священники православної та греко-католицької церков,які  привітали учнів з початком нового навчального року і з Днем знань.

Першокласники разом зі своєю вчителькою Цільо І. Г.  та батьками завітали до класу, де вчителька вручила кожному учневі Посвідчення першокласника.

    Наша школа вдячна сільському голові Полянської ОТГ Дрогобецькому І.І. ,завдяки  якому за кошти місцевого бюджету  для учнів першого класу було зроблено євроремонт в класному приміщенні,(10462,00) закуплено мебель, одномісні парти,(28290,00) дошка, мультимедійний комплекс та дидактичні матеріали. А також  зроблено поточний ремонт нашої школи,закуплено 10 компютерів(121800,00) ,7 класних дошок(22618,15) та проведено очищення  системи водопостачання для школи .

Олімпійський тиждень продовжився у нашій школі  спортивними заходами для учнів середньої та старшої школи.

Для учнів 5-11 класів були проведені такі спортивні змагання, як стрибки в довжину з місця, підтягування на перекладені (серед хлопців), згинання розгинання рук в упорі лежачи (серед дівчат).

Для учнів 5-7  та 8-11класів проведено турнір з футболу. Між командами 5-7 класів перемогу здобула команда учнів 6-А класу, між- 8-11класами-команда 10класу. 

   Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.