Про результати проведення І (в ОТГ)

етапу Bсеукраїнськoгo конкурсу-захисту

науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв

Малої  Академії  наук  у  2017-2018

навчальному році

 

 

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України 15.11.2017
№ 1494 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році”, 24.03.2014 № 259 „Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.04.2014 за № 407/25184, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 13.12.2017 № 316 „Про проведення в області І – ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році” з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, виявлення та підтримки  обдарованої  учнівської  молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи  серед шкіл Полянської сільської ради 10 січня 2018 року проведено конкурс-захист науково-дослiдницьких робіт юних академіків на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

          На огляд науково-дослiдницьких робіт було подано 7 праць, у числі яких 2 наукові роботи та 5 рефератів.

           У конкурсi-захистi науково-дослiдницьких робіт взяли участь 7 учнів з  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів. У рамках конкурсу проводився захист наукових рефератів, науково-дослідницьких робіт. Юні науковці мали можливість для творчого спілкування  та  обміну думками.

         При оцінюванні робіт враховувалась актуальність наукової теми, оригінальність підходу до її розкриття, практична значимість, наявність вiдповiдної документацiї, вміння конкурсанта вести дискусію i вiдповiдати на додаткові питання, обґрунтовувати свою позицію, думку.

Журі відзначило актуальність  тематики i цікаві дослідження у роботах учнів Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Блискун Евіки та Редніка Віктора.

На підставі рішення журі І (в ОТГ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства Полянської сільської ради

 

НАКАЗУЮ:

1.     Визнати переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

üРедніка Віктора, учня 9 класу Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, - І місце у секції «Історичне краєзнавство» (керівник Шипович Ю.Ю.);

üБлискун Евіку, ученицю  9 класу Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, - І місце у секції «Світова література» (керівник Шулик І.М.).

      2. Оргкомітету конкурсу оформити і подати матеріали переможців та заявку для їхньої участі у ІІ (обласному) етапi у Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді до 20 січня 2018 року.