Акція "Відповідальність починається з мене"

 

 Чи багатьом з нас щастило бачити прозору річкову воду, чистий пісок,  дихати чистим повітрям, милуватися навколишнім середовищем без сміття? Тільки людина може зупинити безлад.

  Нещодавно стартував двомісячник з благоустрою території. Увесь колектив Плосківської школи долучився до акції «Чисте довкілля», яка триватиме до завершення навчального року.

Незважаючи на масштаби території села та кількість робіт, діти поставились до цього відповідально й сумлінно, адже чисте довкілля – запорука здорового життя. Територія була заздалегідь поділена на ділянки. Кожен зміг зробити свій посильний внесок у загальну справу. 

 Найвідповідальнішу роботу взяли на себе учні 5 і 6 класів: вони впорядкували територію біля мінерального джерела, та автобусні  зупинки .

 Неабияке розчарування чекало на учнів 7-11 класів: разом з першою зеленню вздовж русла річки Пеня,  з’явилися стихійні сміттєзвалища. Дружно та наполегливо школярі очистили придорожну смугу, кювети від сміття та побутових відходів.

 Після прибирання, територія школи також  набула привабливого вигляду, адже уся шкільна родина приклала свої зусилля для досягнення спільної мети – чистого довкілля.

 Тож, станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам’ятати, що екологічне забруднення може призвести до екологічної катастрофи.

 

 

ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, У СПРАВАХ ДІТЕЙ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ЗОВНІШНІХ ЗВ’ЯЗКІВ

 

НАКАЗ

14.02.2018                                        с. Поляна                                                № 15

 

Про  проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції

«Відповідальність починається з мене»

 

 

 

 

На виконання наказу Міністерства молоді та спорту України від 09.08.2017 № 3352 "Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційну-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене", з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити План заходів на 2018 рік щодо проведення Всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» (далі Акція).

2.Створити робочу групу для обстеження вулиць і торговельних закладів з метою виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед працівників торговельних закладів та закладів відпочинку про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім у складі Титинця В.В., Ребриша Р.І., Матушака Т.В., Кнапа І.П., Куштана М.І., Арендаша С.В.

3. Створити координаційну раду з питань пропаганди здорового способу життя у складі Лізанця П.І., Гаврилюк А.І., Ващук Н.В., Гейдела Р.М., Кантор Н.М., Попович В.Щ.. Туряниці І.П.. Полончака Ю.І.

4. Внести питання проведення Акції до річного плану роботи відділу освіти, молоді і спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області.

5. Звіт про виконання Плану заходів надіслати у відділ до 25 грудня 2018 року.

6.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу                                                                              П.Лізанець

    

 

    

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ відділу освіти, молоді та спорту,

у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх

зв'язків Полянської сільської ради

Свалявського району Закарпатської області
від 14.02.2018 № 15

ПЛАН
заходів на 2018 рік щодо проведення
 
Всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції
«Відповідальність починається з мене»

Назва заходу

Відповідальні

Термін виконання

 

1

Розповсюдження інформації про акцію«Відповідальність починається з мене» на кабельному телебаченні та на офіційному веб-сайті Полянської сільської ради

Відповідальний за сайт

Постійно

 

2

Проведення в навчальних закладах Полянської сільської ради роз’яснювальної роботи про Всеукраїнську інформаційно – профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене»

Адміністрація ЗНЗ

Протягом року

 

3

Проведення інформаційно – просвітницької роботи щодо профілактики негативних явищ та пропаганди здорового способу життя серед дітей, учнівської молоді й батьківської громадськості

Адміністрація ЗНЗ

Протягом року

 

4

Обстеження вулиць ОТГ на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Робоча група

Квітень- листопад

 

 

5

Проведення у рамках Акції Плану спільної роботи з попередження наркотичної, алкогольної залежності, тютюнопаління, профілактики венеричних захворювань та захворювання на СНІД серед дітей шкільного віку на 2018 рік

Адміністрація ЗНЗ, медпрацівники, бібліотекарі

Протягом року

 

6

Проведення перевірок працівників культури щодо організації дозвілля молоді та виконання заходів з виховної роботи

Відділ освіти

За окремим графіком

 

7

Формування відповідального ставлення молоді до свого здоров'я, здійснення інформаційно-просвітницької роботи шляхом розповсюдження листівок, плакатів, буклетів, проведення консультацій, роз'яснювальної роботи

Соціальні працівники, відділ охорони здоров’я, працівники ЗНЗ

Протягом року

 

8

Проведення профілактичних рейдів «Підліток без нікотину»

Адміністрація ЗНЗ, капітан Титинець В.В.

1 раз на квартал

 

9

Проведення профілактичних рейдів щодо запобігання вживання неповнолітніми спиртних напоїв та наркотичних речовин.

Відділ освіти, відділ охорони здоров’я, капітан Титинець В.В.

Протягом року

 

10

Проведення флеш-мобу, присвяченого Міжнародному Дню боротьби з туберкульозом «Ми здорове покоління!»

Навчальні заклади

Березень

 

11

Проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Відділ освіти, навчальні заклади

Травень

 

12

Проведення акції «Чисте довкілля»

Полянська громада

Березень, квітень, вересень

 

13

Обстеження вулиць і торговельних закладів з метою виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед працівників торговельних закладів та закладів відпочинку про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім

Робоча група

Протягом року

 

14

Висвітлення на кабельному телебаченні, сайтах шкіл та офіційному веб-сайті Полянської сільської ради про хід та результати проведення Всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»

Відповідальні за сайти

За наявності інформації